Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami.

ELEKTRONICZNY SYSTEM ETYKIET CENOWYCH (ESL)

Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na:

  •  efektywny sposób oznakowania produktów na półkach, wieszakach, czy gablotach sklepowych,
  •  spersonalizowanie tzw. „cenówek” i zarządzanie nimi w taki sposób, łatwiej zwracały uwagę klientów na poszczególne towary…

KLIPS BEZSZPILKOWY 

Jeżeli potrzebne jest rozwiązanie nie niegarujące  w strukturę zabezpieczanego przedmiotu, to powyższe rozwiązanie wydaje się być idealnym. Zabezpiecza towar nie naruszając jego materiału, nie dziurawi. Idealny dla toreb, skór i wielu innych produktów….

ZABEZPIECZENIE TYPU „MILK SPIDER”

Milk Spider dedykowany jest produktom pakowanym w puszki i innym towarom o zbliżonym kształcie i określonej średnicy. Ten 2-alarmowy klips pozawala zabezpieczyć otwartą ekspozycję, pozwalając klientom na dostęp do produktu i zawartych na jego opakowaniu informacji.

KLIPS BEZSZPILKOWY TYPU „BAG TAG”

Bag Tag jest doskonałym rozwiązaniem dla produktów spożywczych (i nie tylko), których nie można zabezpieczyć za pomocą standardowych rozwiązań… Nietypowe ale skuteczne zabezpieczenie towaru.

ZABEZPIECZENIE – EAS TUBE

EAS TUBE jest doskonałym rozwiązaniem dla produktów o niewielkich rozmiarach, których nie można zabezpieczyć za pomocą standardowych rozwiązań… Bezpieczne pudełko zabezpieczone zamkiem elektronicznym  podniesie bezpieczeństwo Twojego towaru.

ZABEZPIECZENIE – KLIPS TYPU „RING TAG”

Ring Tag jest jednym najbardziej uniwersalnych zabezpieczeń, pozwalającym skutecznie zabezpieczyć ekspozycję bardzo wielu produktów.  Ten 2-alarmowy klips pozawala zabezpieczyć otwartą ekspozycję, pozwalając klientom na dostęp do produktu i zawartych na jego opakowaniu informacji.

ZABEZPIECZENIA RĘCZNIKÓW I SZLAFROKÓW 

Do niedawna największy problem w ich zabezpieczeniu stanowił wielokrotny proces prania, suszenia, prasowania/maglowania czy składania, gdyż zabezpieczenia „twarde” (czyli klipsy w obudowie z tworzywa sztucznego wykorzystywane w technologii akustomagnetucznej AM) były narażone na działanie wysokich temperatur połączonych z fizycznym działaniem sił zewnętrznych podczas tych procesów i z czasem ulegały uszkodzeniom.

Obecnie dzięki systemom elektromagnetycznej EM oraz wszechstronności stosowanych w tej technologii zabezpieczeń możemy zabezpieczać w/w produkty bez obawy o uszkodzenie zabezpieczeń w jakimkolwiek procesie, jakiemu będą one poddane.

RĘCZNY WYKRYWACZ ETYKIET AKUSTO-MAGNETYCZNYCH

urządzenie, które wykorzystuje indukcję elektromagnetyczną do wykrywania metalu, zarówno w różnorodnych obiektach, jak i etykiet antykradzieżowych. Jeżeli znajduje się w pobliżu celu, obecność zostanie rozpoznana poprzez głośny dźwięk wytwarzany przez wykrywacz (im bliżej, tym głośniejszy)…

MOODBOX – SYSTEM ZBIERANIA OPINII KLIENTA

MOODBOX to system przeznaczony do zbierania danych statystycznych dotyczących jakości usług i opinii w placówkach świadczących usługi zorientowane na klienta.
Jest to popularne w innych krajach rozwiązanie, pomagające we wdrożeniu i realizacji procesu monitorowania informacji zwrotnej od klienta, zbierające informacje zaraz po zakończeniu procesu obsługi.