Nowoczesne rozwiązania przechowywania i wypożyczania

Automatyczny system transportu książek (AMHS)

Automatyczny system transportu książek (AMHS) zbudowany jest z modułów, z których każdy ma inną funkcję w systemie. Poprzez wybór odpowiednich modułów system AMHS spełni dokładnie wymagania biblioteki. Modułowa struktura pozwala na późniejszą, szybką rekonfigurację systemu według potrzeb wynikających ze zmian zachodzących w bibliotece, jak np. dodanie dodatkowych modułów lub wrzutni.

AMHS- automatyczny system transportu – karta produktu

Jak działa AUTOMATYCZNY SYSTEM TRANSPORTU KSIĄŻEK (AMHS)

System sortujący księgozbiór – AMHS

System AMHS może sortować książki oraz inne materiały do różnych typów pojemników. Do systemu mogą być zastosowane następujące podzespoły: normalny kosz sortujący, wózek Ergo lub system Index Tote. Kosz Sortujący jest najczęściej stosowanym kontenerem, który jest łatwy w użyciu z każdym rodzajem sortowanych materiałów. Wózki Ergo są najlepszym rozwiązaniem, gdy sortowanymi materiałami są książki lub płyty z szybkim czasem cyrkulacji. System Index Tote z jego skrzynkami jest najlepszym rozwiązaniem, gdy sortowanymi materiałami są książki przeznaczone do transferu do innych bibliotek.

Sortujący System AMHS – karta produktu

Libretto Compact

Najbardziej efektywny i kompaktowy sortownik do książek.

Libretto Compact jest najbardziej efektywnym i kompaktowym sortownikiem do książek. Został zaprojektowany, aby spełniać wymogi nowoczesnej biblioteki i aby odciążyć pracowników biblioteki od pracy sortowania książek i pozwolić im zająć się innymi obowiązkami. Oprócz bycia ekstremalnie efektywnym Compact jest również opłacalny. Pozwala nawet mniejszym bibliotekom korzystać z walorów automatycznego sortownika. Sortownik został zaprojektowany w taki sposób, aby być eleganckim i małym urządzeniem pozwalającym na instalację nawet w małych bibliotekach bez znaczenia na posiadaną wolną powierzchnię.

Libretto Compact – karta produktu

LibCabinet – szafa wypożyczeń i zwrotów

Kompaktowa biblioteka – dla wypożyczeń i zwrotów.

Z szafą wypożyczeń i zwrotów możesz od razu mieć małą bibliotekę w swojej lokalizacji. Twoi czytelnicy mają dostęp do książek 24/7. Dzięki kombinacji funkcji wypożyczeń i zwrotów możesz zaoferować niezależną bibliotekę wewnątrz każdego budynku. Wszystko czego potrzebujesz, to kabel sieciowy i gniazdo zasilania. W ten sposób, w czasie ograniczania kosztów, możesz utrzymać a nawet poszerzyć swój rejon działania.

LibCabinet – szafa wypożyczeń i zwrotów – karta produktu

REGAL RFID DO ZWROTÓW

INTELIGENTNY REGAŁ RFID DO ZWROTÓW KSIĄŻEK.

Regały, które zawierają anteny RFID, zostały specjalnie zaprojektowane do przechowywania zwracanych książek oraz innych wypożyczonych materiałów i najlepiej, gdyby były stawiane zaraz koło wejścia do biblioteki. Za każdym razem, gdy książka jest odkładana na półkę, informacja o tym zostaje przesłana do systemu bibliotecznego i zwrot książki jest tam rejestrowany.
Zwrot wypożyczonych materiałów nie zajmuje więcej czasu, niż ten zużyty na odłożenie materiału na półkę. Na którąkolwiek półkę. I to wszystko! Żadnych kolejek ani tracenia czasu.

INTELIGENTNY REGAŁ RFID DO ZWROTÓW KSIĄŻEK – karta produktu

 

GoodStuff – Czytnik RFID

Zamiana czytników kodów kreskowych.

Czytniki RFID GoodStuff są stacjami roboczymi dla bibliotekarzy, które zawierają w sobie czytnik RFID wraz z kontrolą oraz oprogramowaniem konwertującym. Cały zestaw powoduje, że praca z zabezpieczonym księgozbiorem oraz przesył informacji na temat zabezpieczonego produktu do i z systemu bibliotecznego jest prosta i bezproblemowa. Z wbudowanym oprogramowaniem konwertującym prostym zadaniem jest zapisywanie informacji o produkcie w pamięci etykiety RFID.

Czytniki RFID GoodStuff – karta produktu

LibAssist – Przenośny skaner RFID

Bezprzewodowa inwentaryzacja i poszukiwanie książek.

Przenośny skaner LibAssist jednym z najmocniejszych tego rodzaju czytników przeznaczonych dla bibliotek na rynku. Osiągnięcie tej bardzo dobrej wydajności nie wpłynęło na kompaktowy rozmiar urządzenia. Jednocześnie jest to jeden z najlżejszych przenośnych modeli na rynku. Ergonomika urządzenia jest znakomita i dlatego tak łatwo można trzymać je w jednej ręce nawet przez długi czas. Ustawialna i elastyczna antena pomaga w identyfikacji etykiet nawet, gdy są one umieszczone na różnych wysokościach na półkach.

LibAssist – Przenośny skaner RFID – karta produktu

Samoobsługowe stanowisko RFID dla bibliotek

Nowoczesny design oparty na konstrukcji open frame, duży 19” ekran dotykowy, moduł PC klasy przemysłowej przeznaczony do pracy 24/7… to jest styl i użyteczność!

Super elegancki samoobsługowy kiosk PHOENIX został zaprojektowany do odczytywania kodów kreskowych oraz etykiet RFID mających zastosowanie w bibliotekach. Wspierany jest poprzez intuicyjne oprogramowanie dla stanowisk samoobsługowych Librid 3, które daje możliwość zmian wyglądu ekranu głównego. Samoobsługowy kiosk PHOENIX może być wykonany w różnych kolorach, aby spełniał wymogi każdego środowiska, w którym został zainstalowany.

Samoobsługowe stanowisko RFID dla bibliotek – karta produktu