Systemy elektromagnetyczne

Bramki EM  są systemami elektromagnetycznymi najnowszej generacji sterowanymi z poziomu komputera za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Zastosowanie podwójnego cyfrowego systemu filtrów w systemie pozwala na wyeliminowanie większości fałszywych alarmów. Bramki te mogą być instalowane w trudnych technicznie środowiskach, tam gdzie inne systemy nie miały by prawa działać.

Zaletą naszych systemów jest:

  • Detekcja zabezpieczonego towaru, który znajduje się w metalowych wózkach sklepowych.
  • Detekcja etykiet ukrytych w aluminiowych torbach, wykorzystywanych podczas kradzieży.
  • Wykrywanie etykiet EM zastosowanych na metalach niemagnetycznych.
  • Detekcja etykiety w pionie, poziomie jak i równolegle do anteny.
  • Do 95 % detekcji przy zastosowaniu paska o długości 60mm, przy rozstawie anten 90cm. (procent detekcji uzależniony od środowiska)

Dezaktywatory

W systemie EM mamy możliwość dezaktywacji i reaktywacji etykiet, co jest niezbędne przy wykorzystaniu systemu i etykiet w bibliotekach. Dezaktywacja i reaktywacja następuje w momencie zbliżenia etykiety (nawet jeśli wklejona jest w grzbiet książki) do dezaktywatora/reaktywatora i przejechaniu nią przez urządzenie.

JK-DEEM-001

Dezaktywator zbliżeniowy etykiet EM

JK-DEEM-002

Dezaktywator zbliżeniowy etykiet EM

JK-DEEM-003

Dezaktywator-reaktywator zbliżeniowy etykiet EM

Etykiety

Dzięki kształtowi i wielkości idealnie nadają się do zabezpieczania książek, czasopism i mediów. Oprócz standardowych etykiet charakteryzujących się krótszą długością i zastosowaniem kleju z jednej strony, występują również etykiety specjalistyczne DO KSIĄŻEK LUB NA PŁYTY CD I DVD.

Etykiety specjalistyczne

Etykiety te są przeznaczone do wklejania w grzbiet książki. Wyposażone są w klej z obydwu stron co powoduje, że etykiety są niezauważalne i nie jest możliwe odklejenie ich bez mechanicznego uszkodzenia książki.

Etykiety na CD i DVD

Etykiety specjalistyczne przystosowane wielkością i kształtem do naklejania na płyty CD i DVD – pozwalają skutecznie zabezpieczyć materiały archiwalne zapisane na optycznych nośnikach.