Etykiety RFID dla bibliotek

Oferujemy etykiety RFID dla wszystkich rodzajów zabezpieczanych produktów, które znajdują się w bibliotekach jak książki czy płyty CD/DVD. Jako dodatek dla zwykłych etykiet RFID oferujemy także etykiety o większej powierzchni oraz większej mocy do zastosowania na płyty CD/DVD w celu lepszego zabezpieczenia najcenniejszych egzemplarzy. Materiał użyty do produkcji naszych etykiet jest bardzo wysokiej jakości i podlega rygorystycznym ocenom jakości co skutkuje długim czasem żywotności etykiet oraz prawidłową pracą w środowisku bibliotecznym.

Etykieta RFID zawiera w sobie aluminiową antenę i połączony z nią microchip. Dla ochrony anteny oraz microchip’u etykieta opakowana jest w papierowy bądź plastikowy materiał. Na wewnętrznej stronie etykiety znajduje się klej, który utrzymuje etykietę na produkcie. Klej jest produkowany w specjalnej technologii i nie ma obaw, że wypłynie poza etykietę nawet po bardzo długim czasie. Oczywiście, wszystkie materiały spełniają nowoczesne wymagania środowiskowe.

Etykiety HF RFID

Efektywne rozwiązanie przeciwkradzieżowe

Anteny PG45 RFID

Anteny PG45 RFID oferowane przez naszą firmę są zaprojektowane, aby mogły łatwo wtopić się w środowisko biblioteki dając poczucie otwartości przestrzeni. Ich elegancki wygląd powoduje, że znajdują się na liście projektantów wnętrz.

Alarm zostanie uruchomiony, gdy ktoś spróbuje wynieść produkt z aktywną etykietą RFID. Produkty, których etykiety zostały wcześniej dezaktywowane w procesie wypożyczenia, nie spowodują alarmu. Dzięki zastosowaniu technologii RFID inne materiały, które mogłyby zakłócić pole magnetyczne anten, nie powodują fałszywych alarmów, jak to ma miejsce przy innych technologiach systemów przeciwkradzieżowych.

Przeciwkradzieżowy system RFID zabezpieczający jedno przejście składa się z dwóch anten oraz jednego czytnika RFID. System dwuantenowy zabezpiecza przejście do 1,05m. Przy zastosowaniu multiplexera rozstaw anten może osiągnąć 1.3m. Przeciwkradzieżowy system RFID może być zbudowany nawet z kilku anten (możliwość wydzielenia 1,2,3 lub 4 przejść), przez co może zabezpieczyć nawet bardzo szerokie przejścia.

Alarm sygnalizowany jest poprzez dźwięk i czerwone światło, które wbudowano w antenę. Rodzaj dźwięku oraz jego głośność może być ustawiona zgodnie z życzeniem biblioteki np. dźwięk trwa chwilę, ale sygnalizacja świetlna pozostaje aktywna dłużej.

Przeciwkradzieżowy system RFID PG45

Przeciwkradzieżowy system RFID PG50